زیبایی و بیت کوین

Beauty and the Bitcoin: Female-focused brands accept crypto payments driving adoption

0

خانم ها روی برندهایی متمرکز میشوند که پرداخت با ارزهای دیجیتال را پذیرفته اند

مارک های زیبایی با پذیرش پرداخت ارزهای رمزپایه ، زنان را به کابران این حوزه  سوق می دهند

اگرچه بیت کوین (BTC) برای بسیاری به عنوان ذخیره ارزش در نظر گرفته می شود ، ممکن است برخی از مصرف کنندگان در سراسر جهان بر خلاف این عده فکر کنند. اطلاعات اخیر نشان داده است که 46 میلیون نفر در ایالات متحده قصد دارند از رمزارز برای پرداخت هزینه هایی مانند مواد غذایی یا املاک و مستغلات استفاده کنند. غول پرداخت ویزا در ماه ژوئیه نشان داد که کارتهای رمزارز شده بیش از 1 میلیارد دلار در کل هزینه در نیمه اول سال جاری پردازش کرده اند

به همین ترتیب ، تعجب آور نیست که مارک های بزرگی مانند استارباکس ، هوم دپو و تارگت شروع به گذاشتن بیت کوین در ترازنامه های خود کرده اند. با این حال ، با افزایش محبوبیت پرداخت های رمزارز و ادغام آسان ترآن ، مارک های کوچکتر – به ویژه آنهایی که محصولاتی برای بانوان را تولید میکنند – شروع به پذیرش رمزارز برای کمک به پرداخت توسط زنان می کنند.

شرط بندی صنعت زیبایی روی بیت کوین

به عنوان مثال ، صنعت زیبایی میلیارد دلاری اخیراً به بیت کوین علاقه مند شده است. آن مک فرران ، مدیر عامل و بنیانگذار Glamnetic – مارک زیبایی مژه مغناطیسی – به Cointelegraph گفت که این شرکت از طریق همکاری اخیر با ارائه دهنده پرداخت Bitcoin BitPay ، اکنون بیت کوین ، Ethereum (ETH) و Dogecoin (DOGE) را می پذیرد. طبق گفته McFerran ، Glamentic یکی از اولین مارک های زیبایی بنیانگذار زن است که از پرداخت های رمزارز پشتیبانی می کند.

مکفران گفت که او از سال 2017 شروع به سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه کرد ، اما متوجه شد که فضا به شدت تحت سلطه مردان است. از نظر مک فارران ، شرکت تحقیقاتی BDC Consulting دریافت که تنها 8٪ از کل کاربران رمزنگاری در سال 2019 زن بودند. پس از راه اندازی Glamentic در ژوئیه 2019 ، مکفران مصمم شد که برای تشویق زنان به استفاده از ارزهای رمزپایه پرداخت های رمزنگاری را به مارک تجاری خود اضافه کند:

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .