توکن سوزی 393 میلیون دلاری BNB

Binance Burns $393.6 Million Worth of BNB Tokens

0

توکن سوزی   393 میلیون دلاری   BNB

 

صرافی ارز دیجیتال بایننس از اتمام شانزدهمین توکن سوزی BNB  خود خبر داد که تقریبا 1.3 میلیون توکن که مجموعاً  393 میلیون دلار ارزش دارند را از بین برده است.

طبق نسخه اولیه وایت پیپر   BNB، بایننس قبلاً   20 درصد از سود سه ماهه خود را می سوزاند . با این حال ، از تابستان گذشته ، دیگر چنین نیست.

در نسخه فعلی وایت پیپر آمده است که تعداد توکن هایی که  Binance   هر سه ماه یکبار از بین می برد با توجه به حجم معاملات ثبت شده در پلتفرم  crypto-to-crypto  در سه ماهه قبل تعیین می شود :

” هر سه ماه ، ما   BNB  را بر اساس حجم معاملات در پلتفرم crypto-to-crypto   خواهیم سوزاند تا زمانی که  50٪  از کل BNB را نابود کنیم.”

در فصل گذشته ، Binance   در یک رکوردشکنی ، تعدادی  BNB  به ارزش 595 میلیون دلار را سوزاند . مدیر عامل   FTX، سم بنكمن فراید  ( Sam Bankman-Fried ) ، حدس می زند كه سود مبادلات مربوط به این سه ماه می تواند به  750 میلیون دلار برسد.

Binance   در این باره در پستی در وبلاگ خود  توضیح می دهد که برای دادن سرعت قابل توجهی به این روند ، ” توکن سوزی پر شتاب ”  لازم بود . در غیر این صورت ، رسیدن به هدف مذکور یعنی از بین بردن نیمی از کل توکن در گردش ، 27  سال طول می کشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .