سخت تر شدن Trade در صرافی Binance

Binance Is Making It Harder to Trade Bitcoin Anonymously Amid Regulatory Troubles

0

 سخت شدن تجارت در صرافی بایننس بدون احراز هویت

صرافی بایننس (Binance)  با بالاترین نرخ مبادلات جهانی از نظر حجم معاملات ، فشار تنظیم کننده ها را احساس می کند.

این صرافی در تلاش برای عبور از این فشارها ، تغییراتی را ایجاد کرد که به آن کمک می کند تا بهتر با مقررات محلی مطابقت داشته باشد ، از جمله این تغییرات می توان به محدودیت های بیشتر در مورد مشتریانی که تمام مراحل فرآیند احراز هویت خود را تکمیل نکرده اند، اشاره کرد

از امروز، کاربران جدیدی که در این صرافی فعالیت می کنند ،

اگر تنها احراز هویت پایه خود را انجام داده باشند ، به برداشت روزانه 0.06   بیت کوین یا معادل تقریبا  ۲۰۰۰  دلار محدود می شوند .

حد قبلی ۲ بیت کوین یا تقریباً ۷۰،۰۰۰  دلار در روز بود .

کاربران جدید از  ۴  تا   ۲۳  آگوست  ( ۱۳  مرداد تا ۱ شهریور )  با محدودیت هایی روبرو می شوند . کسانی که تمام مراحل احراز هویت را انجام می دهند می توانند تا ۱۰۰ بیت کوین به صورت روزانه برداشت کنند.

بایننس از سه سطح احراز هویت کاربر استفاده می کند .

سطح پایه :، ( نام ، ملیت ، تاریخ تولد و آدرس را می پرسد .)

سطح پایه این امکان را برای افراد فراهم می کند تا به سرعت معاملات رمزارزی خود و همچنین واریز و برداشت وجوه را انجام دهند .

سطح متوسط ​​برای اثبات برخی از اطلاعات ارائه شده ، از شما درخواست کارت شناسایی و عکس می کند ، در حالی که سطح پیشرفته نیاز به اثبات آدرس در قالب قبض یا بیانیه بانکی دارد.

روی هم رفته، این سطوح ، فرآیند احراز هویت مشتری (KYC) صرافی را تشکیل می دهند. KYC یکی از ملزومات موسسات مالی است و هدف آن جلوگیری از پولشویی مجرمان یا جلوگیری از دستیابی افراد در لیست تحریم ها به وجوه است.

پیش از این بایننس گفته بود که  KYC  را تقویت می کند .

در سال  ۲۰۱۹، این صرافی با شرکت فناوری نظارتی IdentityMind   همکاری کرد تا فرآیندهای  KYC  و مبارزه با پولشویی خود را به طور خودکار انجام دهد . این صرافی قبلاً در فرآیند مشابهی در سال ۲۰۱۸ با  Refinitiv  همکاری کرده بود.

این اقدامات روش مقابله بایننس با معامله گران بود که نتوانند قوانین را با ارائه اطلاعات جعلی دور بزنند . محدودیت های برداشت ممکن است افراد را در یک روند فشرده تر احراز هویت قرار دهد تا بایننس بتواند حساب های ناشناس را شناسایی کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .