جشن السالوادو در روز جمعه سیاه

El Salvador celebrates Black Friday, buys 100 BTC for 20% off

0

جشن السالوادو در روز جمعه سیاه،  خرید   100 بیت کوین با 20 درصد تخفیف در این روز

با اضافه شدن 100 بیت کوین دیگر، السالوادور دارای 1220 بیت کوین به ارزش تقریبی 66.3 میلیون دلار پس از کاهش دارایی کریپتو به 54000 دلار شد.

نایب بوکله، رئیس جمهور سالوادور، دوباره در بازار نزولی خرید و بیش از 5 میلیون دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرد زیرا قیمت آن به زیر 54000 دلار در روز جمعه کاهش یافت.

رئیس جمهور السالوادور روز جمعه در توییتی گفت که در پی فروش جهانی در بازار جهانی در پاسخ به نوع جدیدی از کووید-19 کشف شده در آفریقای جنوبی، 100 بیت کوین (BTC) خریداری کرده است. طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro، از زمانی که بیت‌کوین در تاریخ 10 نوامبر به قیمت 69000 دلاری رسید، بیش از 20 درصد کاهش یافته و به 54343 دلار در زمان انتشار رسیده است که 8 درصد کاهش در کمتر از 24 ساعت است.

Bukele برای اولین بار اعلام کرد که السالوادور در آستانه اجرایی شدن قانون بیت کوین کشور در 7 سپتامبر، با خرید 200 بیت کوین زمانی که قیمت آن تقریباً 52000 دلار بود، یک خرید بزرگ BTC انجام خواهد داد. او هر بار توییت کرده است که دولت بیت کوین ها را در طول کاهش قیمت خریداری کرده است و این کشور قبل از آخرین خرید، 1120 بیت کوین در اختیار دارد. با اضافه شدن 100 سکه در 26 نوامبر، السالوادور دارای بیت کوین به ارزش تقریبی 66.3 میلیون دلار در زمان انتشار است.

از زمان اولین اعلام قانونی با هدف تبدیل بیت کوین به عنوان مناقصه قانونی در السالوادور در ماه ژوئن، Bukele چندین ابتکار در این کشور در مورد پذیرش و استخراج پیشنهاد داده است. دولت ساخت زیرساخت‌ها را برای حمایت از کیف پول دولتی بیت‌کوین Chivo آغاز کرده است و اخیراً از برنامه‌های خود برای راه‌اندازی بیت‌کوین سیتی پرده‌برداری کرده است که از طریق یک میلیارد دلار اوراق قرضه بیت‌کوین تامین سرمایه می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .