کتاب بیتکوین در ایالات متحده آمریکا

Bitcoin book for American policymakers

0

کتاب بیت کوین برای سیاست گذاران آمریکایی  پنج برابر بودجه در  Kickstarter   دریافت میکند

جیمی سانگ و گروهی متشکل از هفت نویسنده با این کتاب قصد دارند اتکای سیاستگذاری  به روایت رسانه های سنتی در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال را کاهش دهند .

گروهی متشکل از هشت نفر از علاقمندان به بیتکوین  کمپین  Kickstarter   را برای انتشار کتابی آموزشی برای سیاست گذاران فدرال آمریکا راه اندازی کردند تا اتکای آنها به روایت رسانه های سنتی در مورد ارزهای دیجیتال کاهش پیدا کند .  این کمپین توانست  23.151  دلار بودجه جذب کند که تقریباً پنج برابر هدف 5000  دلاری بود .

این کتاب بلافاصله پس از تصویب لایحه زیرساختی  1.2 تریلیون دلاری توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا ، که الزامات گزارش دهی سختگیرانه ای  را برای جامعه رمزارزها  الزامی میکند ، شفاف سازی میکند  .

به گفته نویسندگان :

” ما تصمیم گرفتیم کتابی بنویسیم تا به سیاستگذاران کمک کنیم تا بفهمند کاربران بیت کوین اهل کجا هستند و به چه چیزهایی اهمیت می دهند . ما میخواهیم این تصور را از اینکه این نوع از پولها چیزی بی ارزش است را از بین ببریم و نشان دهیم که چگونه بر بسیاری از مردم در آمریکا تأثیر می‌گذارد.”

طبق برنامه ، نسخه خطی کتاب  بیتکوین  تهیه شده است و تا پایان سال 2021  نهایی خواهد شد . تا ژانویه ، نویسندگان قصد دارند در ” واشنگتن ” برای تبلیغ این کتاب فایل صوتی و جلد شومیز را برای فروش در دسترس داشته باشند ،  که توسط  ” رویداد معرفی کتاب ”  پشتیبانی هم میشود .

جروم پاول ،” رئیس فدرال رزرو “، با حمایت از تلاش کتاب بیتکوین  برای ابهام زدایی از اکوسیستم ارزهای دیجیتال که ثبات مالی کشور را مختل می کند اشاره کرد.

همانطور که  Cointelegraph  گزارش داده است ، ” پاول ” همچنین گفت که استیبل کوین‌ها پتانسیل مقیاس‌پذیری را دارند ،

« مخصوصاً اگر قرار باشد با یکی از شبکه‌های فناوری بسیار بزرگ موجود در ارتباط باشند .»

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .