نظر خالق کاردانو در مورد آینده این ارز

VCs don't understand that Cardano has a community: Charles Hoskinson

0

VC ها یا سرمایه گذاران ریسک پذیر( venture capital)نمی دانند که کاردانو یک جامعه دارد: چارلز هاسکینسون

هاسکینسون همچنین بر نیاز به تغییر “سیاست های عجیب و غریب کریپتو در سیلیکون ولی  تاکید کرد که باعث زیان 10.5 میلیارد دلاری در فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) در سال 2021 شد.

در ویدیوی اخیر یوتیوب، چارلز هاسکینسون رشد سریع اکوسیستم کاردانو (ADA) را برجسته کرد و در عین حال نگرانی های مطرح شده توسط سایر اعضای جامعه رمزارز را در سال گذشته روشن کرد.

هاسکینسون در حالی که در مورد درک دولت از ارزهای دیجیتال صحبت می‌کرد، گفت: «ما در جهانی زندگی می‌کنیم که در آن گروه‌های  از مردم باید حقایق را بررسی کنند و تصمیم بگیرند که چه چیزی مشروع است. وی خاطرنشان کرد که اکثریت قریب به اتفاق جرایم مالی با دلار آمریکا یا سایر ارزهای فیات انجام می شود.

به گفته هاسکینسون، رشد اکوسیستم کریپتو در سال جاری ممکن است کندتر از سال 2022 باشد:

سخت است که با صنعت 2.5 تریلیون دلاری بحث کنید و تصور کنید که این صنعت به کجا می رود. من فکر می‌کنم که ما به‌عنوان یک صنعت، عواقب بهتر یا بدتر شدن را با این سرعت را قابل هضم می‌ دانیم.»

او همچنین بر نیاز به تغییر “سیاست های عجیب سریع و تند ” در سیلیکون ولی درمورد کریپتورا تاکید کرد که باعث زیان 10.5 میلیارد دلاری در فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) در سال 2021 شد. هاسکینسون با تاکید بر رویکرد آهسته و روشمند کاردانو گفت:

“به همین دلیل است که VCها حتی در واقع نمی دانند که Cardano یک جامعه دارد. آنها فکر می کنند که فقط من پشت میکروفون هستم.»

هاسکینسون همچنین گفت که کاردانو به تدریج به یک پروژه منبع باز دائمی تبدیل خواهد شد و آن را با سیستم عامل لینوکس مقایسه کرد. او امیدوار است که از ساختار سلسله مراتبی به برنامه های منبع باز توسعه یافته توسط اعضای جامعه کاردانو دور شود:

آنها [توسعه دهندگان] همچنین باید متعهد شوند که حداقل یکی از توسعه دهندگان خود را برای مشارکت در پروتکل Cardano قرار دهند.

در درازمدت، هاسکینسون تکمیل سریعتر نقشه راه کاردانو را از طریق “تعهد منابع کوچک” متصور شد. او یوتیوب‌برها، پادکست‌ها و VC‌هایی را که رشد کاردانو را زیر سوال برده‌اند، با گفتن این جمله که «ما برای تعهدات GitHub شماره یک هستیم» گفت:

“اگر شما آنقدر متخصص هستید که می خواهید در مورد کیفیت نظرات ما نظر دهید، به ما بگویید که کدام یک اشتباه است، کدام یک معنی ندارد و ما در کدام بخش از نقشه راه به طور چشمگیری شکست می خوریم.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .