پیشروی آلت کوین ها با رهبری بیتکوین

Bitcoin Rallies as Altcoins Take the Lead

0

پیشروی آلتکوین ها  با رهبری  بیتکوین

 

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال روز جمعه افزایش یافتند و ضررهای چند روز پیش را معکوس کردند . ارزهای دیجیتال جایگزین ( آلت کوین‌ها ) نسبت به اتریوم ، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان ، عملکرد بهتری داشتند ، در 24 ساعت گذشته 13 درصد در مقایسه با افزایش 11 درصدی بیتکوین بوده اند .

NEAR ، توکن مرتبط با  Near Protocol ، یک لایه بلاکچین میباشد که هدف آن غلبه بر محدودیت‌های رقبای خود از جمله نرخ‌های پایین تراکنش است ، که در 24 ساعت گذشته تا 20 درصد افزایش یافت. افزایش آلت‌کوین‌ها نسبت به بیت‌کوین می‌تواند نشان‌دهنده اشتهای بیشتر برای ریسک در بین سرمایه‌گذاران کریپتو باشد.

Alex Kuptsikevich ، تحلیلگر  FxPro  در ایمیلی به  CoinDesk نوشت : ” از اواخر سال گذشته ، این روند ادامه داشت که حتی آرام شدن بیتکوین برای بازگشت آلتکوین ها به رشد و عملکرد بهتر از اولین ارز دیجیتال کافی است.”

اگر خریداران بتوانند در آخر هفته حمایت خود را بالای  37000 دلار حفظ کنند ، شاخص‌های فنی به افزایش قیمت بیتکوین اشاره می‌کنند . علاوه بر این ، یک حرکت قاطع بالای  40000  دلار میتواند نشانه شروع مرحله بهبود باشد.

در چند هفته گذشته ، چندین شاخص مانند شاخص ترس و طمع بیت‌کوین ، شاخص قدرت نسبی  RSI به بالاترین نرخ شش ماهه نسبت قرار/ تماس گزینه‌های بیت‌کوین ، نشانه‌ای از افراط نزولی در بازار ارزهای دیجیتال بود . برخی از تحلیلگران انتظار دارند که خریداران کریپتو بازگردند ، مشابه آنچه پس از پایین آمدن قیمت در جولای  2020  در  28000  دلار  BTC  رخ داد.

معامله گران اتریوم  که به جهش قیمت بیشتر واکنش نشان دادند، در 24 ساعت گذشته با تعداد بیشتری از معامله گران بیت کوین از موقعیت های فروش خارج شدند. در حالی که نمودار زیر فشار کوتاه شدید را نشان نمی‌دهد ، کاهش مداوم در نقدینگی‌های طولانی از زمان سقوط 20 ژانویه می‌تواند به این معنی باشد که فشار فروش در حال کاهش است.

FundStrat  در یادداشت جمعه خود نوشت :

” بسیاری از این حرکت احتمالاً ناشی از 160 میلیون دلار انحلال کوتاه مدت ترکیبی BTC و ETH در 24 ساعت گذشته است.”

این بدان معناست که انحلال‌های بزرگ تا حدی مسئول حرکات سریع قیمت در بازار نقدی کریپتو هستند .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .