کاهش پنجاه درصدی سولانا از سقف قبلی خود

کاهش پنجاه درصدی سولانا از سقف قبلی خود

0

کاهش پنجاه درصدی قیمت سولانا از  ATH خود

 

قیمت SOL  نسبت به امروز  48 درصد کاهش یافته است و داده ها نشان می دهد که استفاده از برنامه غیرمتمرکز آن در حال کاهش است، اما چند دلیل برای امیدوار ماندن وجود دارد.

سال  2022 شروع خوبی برای ارزهای دیجیتال نبوده است. تا به امروز ، ارزش کل بازار با   21 درصد کاهش به  1.77  تریلیون دلار رسیده است. اصلاح سولانا حتی وحشیانه‌تر بوده و از اول سال تا به امروز 48.5 درصد اصلاح داشته است.

سولانا با  35 میلیارد دلار ارزش قفل شده، که معادل  74 درصد از توکن های  SOL  در گردش است، در جدول سهام پیشتاز است. دلایل متعددی را می توان برای عملکرد ضعیف از جمله چهار قطع شبکه در اواخر سال 2021 و اوایل سال 2022 شناسایی کرد.

آخرین رویداد در 7 ژانویه به یک حمله سرویس توزیع شده نسبت داده شد که باعث شد توسعه دهندگان آزمایشگاه  Solana کد را به روز کنند و در نتیجه این نوع درخواست ها را رد کنند.

با این حال ، سرمایه‌گذاران بیشتر نگران تمرکز ناشی از هزینه‌های اعتبارسنجی سولانا هستند. برای دستیابی به زمان بلوک 400 میلی ثانیه، سخت افزار توصیه شده شامل پردازنده 12 هسته ای 2.8 گیگاهرتزی، حافظه 256 گیگابایتی، درایوهای SSD 1 ترابایتی با سرعت بالا و اتصال اینترنت با تاخیر کم است.

نمودار بالا نشان می‌دهد که چگونه سپرده‌های  DApp  سولانا طی سه ماه کاهش 50 درصدی داشته است زیرا این شاخص به پایین‌ترین سطح خود از 8 سپتامبر رسیده است. یکی دیگر از رقبای راه حل مقیاس  DApp، Terra،  شاهد افزایش 87  درصدی TVL  به 23.2 میلیارد دلار بود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .