سرمایه گذاری 314 هزار دلاری یک جوان 23 ساله در کریپتو

23-year-old Australian buys $314k property via planned crypto investments

0

یک جوان  23 ساله استرالیایی دارایی  314 هزار دلاری در حوزه ارزهای دیجیتال را خریداری میکند

 

Loi Nguyen   برنامه خود را به عنوان یک سرمایه گذار در سال 2017   با خرید چند صد دلاری   BTC ، ETH  بصورت سهام سنتی آغاز کرد . در نوامبر 2021 ، سرمایه‌گذاری‌های کریپتو او بر کل سبد سهام او بیشتر شد.

یک جوان ساکن کوئینزلند  ، استرالیا ، بازی طولانی انباشت بیتکوین  و اتریوم  را طی چندین سال انجام داد تا در نهایت بر افزایش قیمت املاک و مستغلات در طول دوره صعودی  2020  غلبه کند و صاحب خانه رویایی خود شود.

لوی نگوین  23 ساله سفر خود را به عنوان یک سرمایه گذار در سال 2017 با خرید چند صد دلاری BTC ، ETH و سهام سنتی آغاز کرد . با این حال ، علاقه او به کریپتو در حین تحصیل در رشته اقتصاد به اوج جدیدی رسید : ” کریپتو زمانی به زندگی من بازگشت که دوره ای را در دانشگاه در مورد تورم گذراندم . من یاد گرفتم که بیتکوین میتواند تورم زا باشد.”

نگوین در صحبت با  news.com.au  فاش کرد که نرخ های بهره پایین ( کمتر از 0.5 درصد ) که توسط بانک های سنتی ارائه می شود هرگز نمی تواند به او کمک کند تا وارد بازار املاک و مستغلات شود . با پیروی از استراتژی سرمایه گذاری میانگین هزینه دلار این سرمایه گذار جوان به تنوع سبد سهام خود در ارزهای دیجیتال در بحبوحه بازار نزولی موقت  2018 پرداخت و گفته بود : ” می‌دانم که ریسک‌های زیادی را پذیرفتم . می‌خواستم از قدرت خریدم محافظت کنم ، از پس‌اندازهای فعلی‌ام محافظت کنم ، مطمئن شوم که پولم کم نمی‌شود.”

از آنجایی که بازارهای سنتی در زمان شروع همه‌گیری کووید-19 سقوط کردند ، سرمایه‌گذاری‌های کریپتو نگوین از ارزش سبد سهام او بیشتر شد. این زمانی بود که تمرکز سرمایه گذاری او از بازارهای سنتی بیشتر به سمت ارزهای دیجیتال دور شد – در نهایت  1 بیت کوین را طی چند ماه جمع کرد.

نگوین با قصد خرید املاک و مستغلات ، سرمایه گذاری های کریپتو خود را در طول نوامبر تا دسامبر  2021  نقد کرد ، جدول زمانی که بیتکوین به بالاترین حد خود یعنی  69000  دلار رسید. در مجموع ، جوان استرالیایی کمتر از نیمی از سبد رمزارز خود را فروخت  و حدود 31400 دلار (43000  دلار استرالیا ) برای او باقی گذاشت تا به عنوان بخشی از پیش پرداخت به بانک نشان دهد.

نگوین یک آپارتمان یک خوابه در بریزبن خریداری کرد که 314000 دلار (430000 دلار استرالیا) قیمت داشت و تقریباً 62735 دلار (86000 دلار استرالیا) به عنوان پیش پرداخت نیاز داشت. نگوین افزود:

” حدود نیمی از آن از رمزارز تشکیل شده بود .”

پس از پایان دبیرستان ، نگوین به مدت یک سال به عنوان کارمند بانک به طور تمام وقت کار کرد ، اما با حقوق کمی حدود  20400 دلار بود. او در پایان گفت:  ” در حال حاضر خیلی بهتر هستم.”

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد ، مطالعه با عنوان کاوش در ارزهای رمزپایه نیاز به یک تنظیم نظارتی را برای دستیابی به وضوح و اطمینان بیشتر در مورد ارزهای دیجیتال برای بازار استرالیا نشان می دهد .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .