افزایش مصرف انرژی های تجدیدپذیر در استخراج بیت کوین

Sustainable energy usage for BTC mining grows nearly 60% in a year

0

مصرف انرژی تجدیدپذیر در استخراج بیت کوین تقریباً 60 درصد در یک سال رشد کرده است

آخرین گزارش شورای استخراج بیت کوین نشان داد که صنعت استخراج به سرعت در حال استفاده از منابع انرژی پایدار برای ایمن سازی بزرگترین بلاک چین کریپتو است.

شرکت‌های استخراج بیت‌کوین (BTC) انرژی سبز را بیشتر به کار می‌گیرند زیرا صنعت استخراج جهانی بیت‌کوین ترکیب انرژی پایدار خود را تقریباً 59 درصد در سال افزایش داده است.

شورای استخراج بیت کوین (BMC) گروهی متشکل از 44 شرکت استخراج بیت کوین است که ادعا می کند 50 درصد از شبکه جهانی بیت کوین یا 100.9 اگزاهش (EH) را نمایندگی می کند. روز دوشنبه 25 آوریل گزارش جدیدی را همراه با این یافته ها منتشر کرد. این گروه همچنین توسط مایکل سایلر، حامی بیت کوین و مدیر عامل MicroStrategy، رهبری می شود.

آخرین نظرسنجی از شرکت‌های عضو BMC این سوال را مطرح کرد که شرکت‌های آنها چقدر برق مصرف می‌کنند، چند درصد از آن برق توسط منابع آبی، بادی، خورشیدی، هسته‌ای یا زمین گرمایی تولید می‌شود و نرخ هش عملیات آنها چقدر است.

BMC تخمین می زند که ترکیب برق پایدار صنعت ماینینگ جهانی برای ارزهای دیجیتال برتر اکنون 58.4 درصد است که نسبت به سه ماهه گذشته 0.1 درصد کاهش داشته است. شاید مهمتر از آن، رشد قابل توجهی از 36.8 درصد انرژی های تجدیدپذیر برآورد شده در سه ماهه اول 2021 باشد.

البته شایان ذکر است که BMC تنها در ژوئن 2021 شکل گرفت، بنابراین دقیقاً مشخص نیست که چگونه 36.8 درصد ارزش انرژی های تجدیدپذیر برآورد شده در سه ماهه اول 2021 را فرموله کرده است.

داده‌های گزارش جدید، که توسط اعضای BMC گزارش شده است، نشان می‌دهد که آن‌ها از برق با 64.6 درصد ترکیب قدرت پایدار استفاده می‌کنند. ارقام استخراج جهانی بیت کوین از داده های اعضای BMC برآورد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .