6 میلیونی شدن آدرس های فعال تتر ( USDT )

Tether (USDT) Active Addresses Exceed 6M, 3M on ETH and 3M on TRON

0

میلیونی شدن آدرس های فعال تتر  ( USDT )

تعداد آدرس های فعال تتر  ( USDT ) از 6 میلیون آدرس عبور کرد. این رویداد مهم توسط مدیر ارشد فناوری رمزارز تتر و صرافی Bitfinex  ، ( پائولو آردوینو – ( Paolo Ardoino، به اشتراک گذاشته شد ، وی همچنین افزود که توزیع این آدرسها بین اتریوم و ترون هرکدام 3 میلیون آدرس می باشد . آقای آردوینو از طریق توییتر این رویداد مهم را به اشتراک گذاشت.

ارزش بازار تتر در عرض یک سال (  11.27  ) برابر شده است ،

طبق آمار و ارقام دریافتی در CoinGeckoکل ارزش بازار تتر در حال حاضر ( 48.5 میلیارد دلار ) است.

باتوجه به نمودار زیر، آوریل ( فروردین ماه ) سال گذشته نقطه اوجی برای استیبل کوین ها بود . حجم بازار تتر رشد قابل توجهی را درآن زمان تجربه کرد ،

آوریل سال 2020  ( فروردین ماه 1399 )  با حجم بازار 4.3 میلیارد دلاری تتر آغاز شد. با مقایسه این مقدار با سقف فعلی  48.5 میلیارد دلار می بینیم که تتر در چرخه بازار  11.27  برابر رشد کرده است. این در دوره زمانی اعلام شده معادل   1,027درصد افزایش  داشته است.

تتر به سلطه خود در عرصه رمزارزهای باثبات (stablecoin) با ارزش 79.35 میلیارد دلار ادامه می دهد.

نمودار زیر برگرفته از سایت  CoinGecko  ، نشان می دهد که تتر در سال گذشته نسبت به سایر استیبل کوین های معروف از جمله یو اس دی کوین ( USDC ) ،  دلار بایننس ( BUSD ) و  دیا ( DAI ) رشد چشمگیری داشته است.

با نگاهی به گذشته ، میبینیم که قیمت بیت کوین در آوریل سال 2020 ( فروردین ماه 1399 ) حدود 7 هزار دلار و ارزش بازار آن  177 میلیارد دلار بود. پس از گذشت یک سال ، بیت کوین توانسته بالاترین سطح قیمت تاریخی ( 64800 دلار )  را به خود اختصاص دهد و ارزش کل بازار ارز های دیجیتال را  به بالاترین سطح خود در حدود  2.3 تریلیون دلار رسانده است .

همه این وقایع منجر به این نتیجه می شوند که رشد تتر امری طبیعی دارد و براساس تقاضایی که از عرضه ارزهای رمزپایه شده دارد رشد کرده است .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .