Decentraland پلت فرم بلاکچین مبتنی بر Ethereum

Decentraland

0

Decentraland

Decentraland یک پلت فرم بلاکچین مبتنی بر Ethereum است که در آن کاربران می توانند برنامه های واقعیت مجازی را خریداری کنند ، بسازند و از طریق آن کسب درآمد کنند. کاربران می توانند یک زمین مجازی را در دنیای سیستم عامل خریداری کنند که به آنها امکان مالکیت و کنترل محیط و برنامه هایی را که در سرزمین خود ایجاد می کنند ، می دهد.

Decentraland در سال 2015 توسط Ari Meilich و Esteban Ordino ایجاد شد و به عنوان یک شبکه ساده و پیکسلی آغاز به کار کرد که پیکسل ها را از طریق الگوریتم اثبات کار به کاربران اختصاص می داد. Decentraland از آن زمان به دنیای جدید و سه بعدی تبدیل شده است که در آن کاربران از دو توکن به منظور تعامل با سیستم عامل و خرید زمین ، کالا و خدمات “بصورت جهانی” استفاده می کنند.

در واقع به تعداد محدودی از بسته های معروف به LAND تقسیم شده است (که توسط یک رمز غیر قابل تعویض ERC-721 نشان داده می شود) ، که می توان آن را با MANA ، یک رمز ERC20 خریداری کرد. صاحبان هر قسمت از LAND در مورد قسمت های خود آزادی خلاقیت کاملی دارند و تمام درآمد حاصل از تولیدات خود را دریافت می کنند.

به منظور تقویت شبکه و جذب کاربران جدید ، بنیاد Decentraland میزبان مسابقات مختلفی برای ایجاد هنر ، بازی ، برنامه و غیره بوده و در نتیجه به توسعه دهندگان و سازندگان محتوا پاداش می دهد. علاوه بر این ، به علاقمندان جدید علائم MANA تعلق میگیرد که تعامل فوری آنها با اقتصاد مجازی را آسان تر می کند.

Decentraland چگونه کار می کند؟

چشم انداز

Decentraland یک پلت فرم بلاکچین واقعیت مجازی مبتنی بر Ethereum است که در آن کاربران می توانند از برنامه های کاربردی خریدکنند، بسازند و کسب درآمد کنند. Decentraland یک دنیای سه بعدی است که در آن کاربران از دو توکن برای تعامل با سیستم عامل و خرید زمین ، کالا و خدمات “بصورت جهانی” استفاده می کنند. این پلت فرم به تعداد محدودی از بسته های معروف به LAND تقسیم شده است (كه توسط یك رمز غیر قابل تعویضERC721 نشان داده می شود) ، كه می توان آن را با MANA ، یك رمز ERC20 خریداری كرد.

داشتن LAND به کاربران امکان مالکیت و در نتیجه کنترل کامل محیط و برنامه هایی را که در سرزمین خود ایجاد می کنند می دهد.

راه اندازی و صدور

Decentraland عرضه اولیه سکه خود را در آگوست 2017 به پایان رساند و تقریباً 24 میلیون دلار ETH ، BTC و سایر ارزهای رمزپایه جمع آوری کرد.

عرضه اولیه MANA به شرح زیر توزیع شد: 40٪ در فروش اولیه فروخته شد ، 20٪ به جامعه و شرکا توزیع شد (کمک هزینه هایی که تعامل فوری با Decentraland را آسان می کند) ، 20٪ به تیم موسس و 20٪ توسط بنیاد Decentraland حفظ شد.

در ابتدا کاربران LAND را در دو حراج مختلف خریداری کردند ، اولی در دسامبر 2017 اتفاق افتاد و حراج دوم در دسامبر 2018 انجام شد. هر حراجی به عنوان “حراج هلندی” انجام شد ، به این معنی که قیمت شروع هر بسته موجود در همان مکان تنظیم شده است و در طول حراج کاهش یافت تا اینکه به قیمت قابل قبولی برای کاربر رسید.

پس از خرید LAND ، ارز رمزنگاری شده MANA که برای خرید استفاده شده بود ، سوزانده شد ، به این معنی که توکن ها یا حذف شدند یا به یک آدرس خالی و غیر قابل برگشت ارسال شدند.

در بازار ثانویه ، خرید و فروش LAND به تشخیص مالک اصلی بسته های LAND اتفاق می افتد.

طراحی شبکه و مدل امنیتی

Decentraland یک پلت فرم واقعیت مجازی است که توسط بلاک چین Ethereum طراحی شده و از دو رمز استفاده می کند. MANA یک توکن ERC-20 است که اهداف مختلفی را در بر می گیرد ، جایی که عمدتا برای مالکیت LAND (رمز ERC-721) و همچنین خرید کالاها و خدمات در جهان سوزانده می شود. Decentraland به مجموع 90،000 قسمت از LAND تقسیم شده است که ابعاد هر کدام 16* 16 متر است.

MANA را می توان در کیف پول های سازگار با ERC-20 ذخیره کرد.

سیاست های پولی

حداکثر میزان عرضه MANA 2،644،403،343 MANA تعیین شده است.

پروسه جابجایی پول

تغییرات قسمت های LAND در قرارداد هوشمند Ethereum LAND ثبت شده و توسط بلاک چین Ethereum تأیید می شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .