Do Kwon ادعای دریافت 2.7 میلیارد دلار از Terra (LUNA)، UST را رد کرد.

Do Kwon dismisses allegation of cashing out $2.7B from Terra (LUNA), UST

0

Do Kwon ادعای دریافت 2.7 میلیارد دلار از Terra (LUNA)، UST را رد کرد.

این شایعه پس از آن منتشر شد که یک موضوع توییتری توسط @FatManTerra جزئیات ادعایی را در مورد اینکه چگونه Kwon، همراه با اینفلوئنسرهای Terra، موفق به تخلیه وجوه در حالی که به طور مصنوعی نقدینگی را حفظ کردند، به اشتراک گذاشت، منتشر شد.

دو کوون، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران اکوسیستم‌های بدنام Terra (LUNA) و TerraUSD (UST)، ادعای نقدینگی 80 میلیون دلاری هر ماه برای نزدیک به سه سال را رد کرد.

گزارش‌های تایید نشده متعددی در 11 ژوئن منتشر شد که مدعی مشارکت Kwon در تخلیه نقدینگی از LUNA و UST قبل از سقوط برای خرید استیبل‌کوین با دلار آمریکا مانند تتر (USDT) بود.

شایعاتی در مورد پول نقد کردن ذخایر LUNA و UST توسط Kwon پس از اینکه یک موضوع توییتری توسط @FatManTerra جزئیات ادعایی در مورد اینکه Kwon، همراه با اینفلوئنسرهای Terra، موفق به تخلیه وجوه در حالی که به طور مصنوعی نقدینگی را حفظ کردند، به اشتراک گذاشت، منتشر شد.

با این حال، این کارآفرین به جامعه کریپتو توصیه کرد تا از دامن زدن به شایعات دوری کنند تا اینکه صحت آن ثابت شود:

“این باید واضح باشد، اما این ادعا که من 2.7 میلیارد دلار از هر چیزی پول نقد کرده ام کاملاً نادرست است.”

کوون با به اشتراک گذاشتن جنبه خود از ماجرا، اظهار داشت که شایعه اخیر در مورد پول نقد 80 میلیون دلار در ماه با این ادعا که او هنوز بیشتر دارایی های LUNA خود را که در طول ایردراپ تهیه شده است، در تضاد است. علاوه بر این، کوون مجدداً تأکید کرد که درآمد او در دو سال گذشته فقط حقوق نقدی از آزمایشگاه TerraForm (TFL) بوده است.

کوون به جامعه گفت که “اشاعه دروغ” بر درد همه سرمایه گذاران LUNA می افزاید و خاطرنشان کرد:

چیز زیادی نگفتم چون نمی‌خواهم نقش قربانی را بازی کنم، اما بیشتر چیزی را که داشتم در تصادف از دست دادم. من این را چندین بار گفته ام، اما واقعاً به پول اهمیت زیادی نمی دهم.»

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .