Grayscale مجددا تعادل را بین DeFi Fund dropping Balancer (BAL) و UMA را ایجاد می کند

Grayscale rebalances DeFi Fund dropping Balancer (BAL) and UMA

0

Grayscale مجددا تعادل را بین DeFi Fund dropping Balancer (BAL) و UMA را ایجاد می کند

مدیر دارایی دیجیتال Grayscale برای دومین بار از زمان آغاز به کار آن در جولای 2021، مجددا تعادل صندوق DeFi را ایجاد کرده است.

Grayscale Investments، مدیر دارایی Crypto، صندوق دیفای Grayscale خود را مجدداً متعادل کرده و وزن‌های صندوق سرمایه بزرگ دیجیتال خود را تنظیم کرده است.

اطلاعیه 3 ژانویه تغییرات Grayscale را در دو صندوق خود توضیح داد. وزن‌دهی صندوق DeFi با AMP دوباره متعادل شده است، توکن وثیقه اصلی شبکه پرداخت Flexa اضافه شده است، در حالی که Bancor (BNT) و دسترسی به بازار جهانی (UMA) حذف شده‌اند.

فلکسا از توکن AMP برای وثیقه کردن پرداخت‌های رمزارز استفاده می‌کند و آن‌ها را به صورت فیات با گیرندگان تسویه می‌کند و تاجران را قادر می‌سازد تا ارزهای دیجیتال را به راحتی بپذیرند.

Grayscale وزن‌ها را تغییر داد، اما فهرست نشانه‌های The Grayscale Digital Large Cap Fund (GDLC) را تغییر نداد.

ما به‌تازگی وزن‌های به‌روزرسانی شده مؤلفه را برای Grayscale #DeFi Fund اعلام کرده‌ایم که اکنون شامل $AMP می‌شود. این اولین باری است که AMP در یک وسیله سرمایه گذاری Grayscale گنجانده می شود. برای اطلاعات بیشتر این موضوع را بخوانید: pic.twitter.com/jfKAih24cS

صندوق دیفای Grayscale اکنون از 9 دارایی رمزارز مختلف از اکوسیستم دیفای تشکیل شده است. Uniswap (UNI) با 42.33 درصد بیشترین وزن را در صندوق دارد در حالی که AMP جدید اضافه شده 7.39 درصد است. تغییرات صندوق منعکس کننده تغییراتی است که در CoinDesk’s DeFi Index (DFX) ایجاد شده است.

در زمان نگارش این مقاله، Grayscale DeFi Fund دارای قیمت سهام 5.56 دلار است که از زمان شروع قیمت سهام 5 دلاری خود در 14 جولای، 11.2 درصد افزایش داشته است. این صندوق دارای 11.6 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت و 2.08 میلیون سهام موجود است.

Grayscale بیشتر به خاطر Grayscale Bitcoin Trust شناخته می شود که در حال حاضر دارایی های 30.1 میلیارد دلاری تحت مدیریت دارد. سهام با قیمت 34.27 دلار معامله می شود که 23 درصد از 14 جولای و 59.16 درصد در 12 ماه گذشته افزایش یافته است.

هم صندوق Grayscale DeFi و هم Bitcoin Trust آن از 14 ژوئیه عملکرد بهتری نسبت به DeFi Pulse Index (DPI)، بزرگترین شاخص خرده فروشی DeFi از نظر ارزش بازار داشته اند. اگرچه DPI حجم معاملات بالاتری دارد، اما در مدت مشابه 2 درصد کاهش یافته است. .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .