KyberSwap DEX در دو شبکه بعدی Arbitrum راه اندازی شد

KyberSwap DEX launches on later two network Arbitrum

0

KyberSwap DEX در دو شبکه بعدی Arbitrum راه اندازی شد

صرافی غیرمتمرکز به Arbitrum منتقل شده است تا به کاربران کمک کند ازدحام شبکه اتریوم و هزینه های گران شبکه را دور بزنند.

تجمیع کننده صرافی غیرمتمرکز (DEX) KyberSwap روی راه حل مقیاس پذیری لایه 2 اتریوم شبکه Arbitrum راه اندازی کرده است.

این حرکت، Kyberswap را به همراه اتریوم (ETH)، Polygon (MATIC)، Fantom (FTM)، BSC (BNB)، Avalanche (AVAX) و Cronos (CRONOS) در هفتمین شبکه یا راه حل مقیاس‌بندی خود قرار می‌دهد.

KyberSwap به SwaprEth، Balancer Labs، Curve Finance و SushiSwap به عنوان DEX های موجود در Arbitrum از زمان نگارش می پیوندد.

تیم KyberSwap به ازدحام شبکه اتریوم و هزینه تراکنش‌های درون زنجیره‌ای به عنوان مشکلاتی اشاره می‌کند که می‌توان آن‌ها را «از طریق مقیاس‌گذاری لایه ۲  حل کرد.

طبق گفته Etherscan ردیاب شبکه اتریوم، میانگین هزینه تراکنش در اتریوم (ETH) در حال حاضر بسیار پایین است و 28 گیگاوی (1.48 دلار) است، اما کارمزدها می تواند در دوره های شلوغی به بیش از 100 دلار افزایش یابد. در مقایسه، هزینه های گس در Arbitrum با توجه به هزینه های L2 جمع آوری کننده داده های L2 از 0.50 تا 0.69 دلار متغیر است.

DappRadar، جمع‌آورنده داده برنامه غیرمتمرکز (dApp) در مقایسه با سایر DEXها، KyberSwap را رتبه 76 می‌کند. از 5 مارس تاکنون از افزایش فوق‌العاده‌ای در فعالیت برخوردار بوده است زیرا تعداد کل کاربران با 350 درصد افزایش به 19870 نفر و حجم تراکنش روزانه 31 درصد افزایش یافته و به حدود 610000 دلار رسیده است.

علاوه بر کاربران روزانه و حجم معاملات، ادغام جدید ممکن است به کل ارزش قفل شده (TVL) در Arbitrum کمک کرده باشد تا به رکود پنج روزه پایان دهد. طبق ردیاب اکوسیستم لایه 2 (L2) L2Beat، TVL فعلی در Arbitrum 3 میلیارد دلار است. آربیتروم با اختلاف مشخصی با dYdX با 965 میلیون دلار در TVL، پیشروترین شبکه L2 است.

Arbitrum تنها L2 بود که در هفته گذشته شاهد رشد خالص کاربران بر اساس آدرس‌های جدید بود که از نرخ رشد BNB، Ronin و سایر راه‌حل‌های L2 به خوبی تثبیت شده بود. در هفته آخر فوریه، 46200 آدرس منحصربه‌فرد در Arbitrum وجود داشت که 12.7 درصد نسبت به هفته قبل افزایش داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .